Co prawda dywaniki łazienkowe kojarzą się od razu z produktami puszystymi i miękkimi, na przykład od długim, przyjemnym w dotyku włosiu, ale na rynku mamy także inne produkty, które z pewnością zadowolą nawet wymagających klientów nie tylko estetyką, ale także praktycznością.

Dywanik łazienkowy z drewna lub bambusa- oryginalny i praktyczny

Tego typu produkty są wykonywane najczęściej z gatunków egzotycznych, takich jak teak czy bambus. Ten ostatni doskonale nadje się do produkcji takich wyrobów, ponieważ bardzo szybko rośnie. Także z naszej krajowej akacji może powstać dywanik łazienkowy. Te rodzaje drewna są odporna na działanie wilgoci.

To doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie estetykę, niepowtarzalny styl oraz względy praktyczne. Produkt łatwo zachować w czystości. Pasuje zarówno do łazienek ze stylu eko, jak też nowoczesnych i minimalistycznych, nieco je ocieplając. To także wspaniały wybór do łazienki industrialnej. Produkowany jest w kształcie prostokątnym i w naturalnych kolorach. Dla lepszego zabezpieczenia przed wilgocią, materiał jest na gorąco olejowany lub lakierowany.

Dywaniki łazienkowe z kamieni – niepowtarzalne i terapeutyczne

Wykonane są z płaskich lub odpowiednio przygotowanych otoczaków klejonych do specjalnej siatki. Taki dywanik wygląda naprawdę pięknie, jest naturalny oraz niecodzienny. Łatwo schnie, jak również wspaniale masuje stopy, kiedy się na niego stanie. Rano działa pobudzająco do życia, wieczorem za relaksująco i rozluźniająco.

Dywaniki z kamienia pasują do praktycznie każdego stylu łazienki, szczególnie zaś nowoczesnego, ekologicznego czy marynarskiego. Warto zainwestować w dobry produkt, który jest klejony w taki sposób, że na skutek wilgoci kamienie nie będą odpadać.

Jak samodzielnie wykonać dywanik łazienkowy z kamieni?

To dosyć łatwe, jednakże wymaga zebrania sporej ilości gładkich, dość płaskich kamieni. Nie muszą być one jednakowej wielkości ani nawet wybarwienia. Kolejnym elementem będzie fragment równo przyciętej siatki.

Najważniejsze znaczenie będzie miał wodoodporny klej, którym kamienie zostaną przyczepione do siatki. Na koniec całość można pokryć ekologicznym lakierem, który sprawi, że całość będzie się prezentować jeszcze bardziej okazale.

Dywaniki łazienkowe dostępne są w ofercie vegehome.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here