„Dobre obuwie to podstawa” – to częste powiedzenie, ocierające się niemalże o banał. Jednak jeśli ktoś miał nieprzyjemną okazję chodzenia w niewygodnych lub kiepskiej jakości butach, przekonał się, że powiedzenie to ma pewną słuszność. Wszak to na obuwiu – a dokładniej na stopach, które w tym obuwiu się znajdują – opiera się cały ciężar naszego ciała, kiedy jesteśmy w pozycji wyprostowanej, idziemy, biegniemy, jedziemy na rowerze, prowadzimy samochód, skaczemy itd. Kiedy tylko nasze stopy mają kontakt z podłożem, z pośrednictwem właśnie noszonego obuwia.
Powszechnym zwyczajem stało się udzielanie sobie nawzajem porad co do tego, które firmy produkują produkty najbardziej jakościowe, a które wypuszczają na rynek towar niegodny kupienia. Tak bywa i z firmami obuwniczymi. Ludzie chętnie dzielą się z innymi, szczególnie bliskimi znajomymi, swoimi doświadczeniami, niekoniecznie pozytywnymi. Takim opiniom skłonni jesteśmy szybciej uwierzyć niż reklamom przekazywanym w mediach (telewizji, radiu, internecie i prasie). W końcu wyrażane są one przez osoby, którym ufamy.
W takich pozytywnych, polecających opiniach pojawiają się często buty kilku szczególnie marek. Dobre noty wśród takiej sieci znajomych miewają buty clarks, które obecnie są bardzo popularne w Polsce. Można je kupić w jednym ze sklepów firmowych, w sklepach internetowych oraz od prywatnych sprzedawców, którzy wystawiają aukcje z takimi butami na portalach aukcyjnych w sieci.
Obuwie brytyjskiej marki clarks jest popularna dzięki dobrej jakości materiałów, z jakich jest wykonane. Jest to przede wszystkim wysokiej jakości skóra licowa lub zamszowa, ewentualnie nubuk. Wiele modeli wyposażonych jest w specjalne membrany wodoszczelne i oddychające, z goreteksem na czele, oraz przeróżne materiały wzmacniające wygodę noszenia tego obuwia: pianki w podbiciu, gumy w podeszwach, materiały syntetyczne jakościowe w obiciu i wnętrzu butów.
Oczywiście brytyjska firma idzie z duchem czasu – wykorzystując najnowsze technologie w produkcji. Jednak także design jest nowoczesny. Przedsiębiorstwo proponuje cały szereg modeli dla mężczyzn, kobiet, młodzieży i dzieci. Linia sprzedawanych butów wzbogacana jest o nowe wzory co sezon. Na stronach internetowych firmy znajdziemy również wyimki z sesji fotograficznej przedstawiającej egzemplifikację, jak należy się modnie ubrać. Naturalnie z wykorzystaniem obuwia clarks.
Buty opisywanej marki nie należy do najtańszych, choć nie jest również najdroższe. Wynika to z wymienionych wcześniej czynników – odpowiedzialnego podejścia firmy, podążania za duchem czasu zarówno jeśli chodzi o modę, jak i stosowanie najnowszych technologii w produkcji i najbardziej „trendy” wzornictwa. Można uznać z całą pewnością, że stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Dlatego to obuwie jest godne polecenia. I dlatego tak wiele osób sobie je szczerze poleca, prowadząc przy okazji, mimowolnie działalność reklamową, marketingową. Odpowiedzialna postawa wyspiarskiej firmy zwraca się zatem z nawiązką.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułButy Merrell w góry
Następny artykułButy Guess

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here