Każdego ranka spędzasz czas przed lustrem, szykując się do pracy czy na uczelnię? A może tak oszczędzić sobie tej pracy i postawić na zabiegi dające trwałe efekty? Skoro można wykonać manicure, który utrzyma się blisko przez miesiąc, to również warto pomyśleć np. nad przedłużaniem rzęs czy nawet makijażem permanentnym! Sprawdź, jak przedłużyć rzęsy i gdzie najlepiej wykonać zabieg!

Permanentnie wydłużone rzęsy!

Najpierw serca polek podbiły hybrydy, potem makijaż permanentny, a dzisiaj masowo poddajemy się zabiegowi przedłużania rzęs. Dlaczego staje się to tak popularne? Cóż, każdy ma inny powód, dla którego decyduje się przedłużyć rzęsy, ale wszystkich łączy jeden cel – piękne spojrzenie!

Nie podlega wątpliwości, że zabieg ten pozwala uzyskać zmysłowe spojrzenie i perfekcyjnie wydłużone oraz podkręcone rzęsy. Warto jednak pamiętać, że ma on też szereg innych zalet, jak chociażby:

  • oszczędność czasu przy codziennym makijażu – już nie będziesz musiała sięgać po zalotkę czy tusz do rzęs,
  • pozwala wyglądać perfekcyjnie o każdej porze dnia i nocy – po zabiegu rzęsy są idealnie podkręcone przez cały czas,
  • daje trwałe efekty utrzymujące się nawet do 6 tygodni – to jak długo efekt się utrzyma, zależy między innymi od wybranej metody oraz kwestii indywidualnych klientki.

Dzięki temu zabiegowi możesz uporać się z rzadkimi rzęsami czy też zbyt krótkimi. Dla wielu kobiet to duży kompleks, z którym nierzadko zmagają się przez całe życie. Nowoczesna technika pozwala im zapomnieć o problemie!

Jaką metodą przedłużyć rzęsy i gdzie wykonać zabieg?

Odnośnie metod przedłużania rzęs więcej informacji znajdziesz na http://cooltural.pl/poznaj-5-najpopularniejszych-metod-przedluzania-rzes/. Opisano tam pięć najpopularniejszych metod, dlatego też warto się zapoznać z tym poradnikiem. Jeśli zaś chodzi o kwestię tego, gdzie najlepiej wykonać zabieg, to tutaj nie podlega wątpliwości, że najlepszym wyborem będzie profesjonalny salon.

Zabieg ten wymaga precyzji i doświadczenia. Wiedza na ten temat też musi być bogata. Stylistki zanim rozpoczną pracę, muszą przejść odpowiednie szkolenia i kursy. Dopiero wtedy mogą zacząć wykonywać zabiegi.

Najlepszym wyborem będzie odwiedzenie wyszukiwarek, które udostępniają dane odnośnie salonów oferujących tego typu usługi. Jedną z nich jest https://www.moment.pl/rzesy/zielona-gora, gdzie gromadzą się informacje o najlepszych salonach w mieście. Zaletą tego portalu jest fakt, że udostępnia on nie tylko ogólne informacje o usługach, ale także pełen cennik oraz informacje odnośnie kadry. To pozwala lepiej przyjrzeć się usługom i sprawdzić jakie efekty uzyskują stylistki pracujące w danym salonie. Ponadto można przeczytać tam także opinie klientek, które skorzystały już z jego usług. Pozwoli to podjąć decyzję bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here