Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat butów firmy Geox. Noszę już kolejną parę i jestem nimi zachwycona. Na początek kilka słów o samej firmie. Geox to włoska firma powstała na początku lat dziewięćdziesiątych. Celem spółki jest tworzenie butów wygodnych i przepuszczających powietrze. Sam założyciel, Mario Moretti Polegato, miał nieszczęście chodzić w obuwiu niewygodnym i wtedy uznał, że dobre buty to podstawa. Sklepy firmowe w Polsce znajdują się głównie w galeriach handlowych, ale bardzo wygodnie można dokonać zakupu przez Internet.
Buty Geox to połączenie nowoczesnego stylu z ponadczasową klasyką. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim w jednym sklepie można ubrać całą rodzinę. Geoxy są damskie, męskie oraz dziecięce. Różnorodność modeli również jest bardzo zachęcająca do wizyty w butiku. Można znaleźć wersje sportowe oraz eleganckie, takie na co dzień oraz na większe wyjścia. Dla pań dostępne są nawet buty na obcasie. Oczywiście wszystko zależy od danego sezonu i aktualnych trendów.
Na czym polega hit butów Geox Respira? One oddychają! Podeszwy tych obuwi są specjalnie skonstruowane, posiadają dziurki, przez które przechodzi powietrze. Stopa, nawet po całym dniu chodzenia, jest sucha i bez nieprzyjemnego zapachu. Jest to bardzo ważne dla osób, które nie mają możliwości przebrania butów w pracy. Dziurki w podeszwach mogą rodzić pewną obawę, że buty będą przemakać, ale spokojnie, woda z zewnątrz nie przedostaje się do środka. Oczywiście lekkie, letnie wersje materiałowe mogą się nie sprawdzić na deszczu, ale podeszwą woda z kałuż na pewno nie przedostanie się do środka buta.
Wspominałam już o zakupach w sklepach internetowych. Geoxy można kupować bez strachu, że rozmiar okaże się inny niż jest napisany. Kilka razy miałam okazję nabywać obuwie w Internecie i za każdym razem rozmiar był idealny. Jest to spore ułatwienie, bo niestety z butami innych firm bywa różnie i często trzeba wymieniać rozmiar, co może być problematyczne.
Czy Geoxy są wytrzymałe? Bardzo! Żeby naprawdę zużyć te obuwie potrzeba kilku sezonów chodzenia w nich non stop. Jeden z posiadanych przeze mnie modeli szybciej wypłowiał od słońca i prania w pralce niż starła się jego podeszwa lub pękł gdzieś czy rozkleił. A przede wszystkim są bardzo wygodne, zatem można je nosić tak długo aż zamienimy je na następne.
Trzeba jednak przyznać, że te buty do najtańszych nie należą. Ich cena waha się w zależności od konkretnego modelu od 250 zł nawet do 600 zł. Z drugiej jednak strony są to buty na lata. Jeden większy wydatek zamiast kupowania kolejnych par butów od tańszych firm co pół roku. Podliczając finanse zapewne wyjdzie podobna kwota, ale ile czasu można zaoszczędzić zamiast chodzić po sklepach obuwniczych. Po za tym spokojnie, bardzo często można znaleźć ciekawe promocje,
Podsumowując, obuwie formy Geox są naprawdę dobrego gatunku. Są to buty wytrzymałe i wygodne, a przede wszystkim oddychające. Zdecydowanie warte są swojej ceny. Każdy kto chociaż raz kupi te buty nie będzie chciał już żadnych innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here