Wybieranie okularów to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, że każdemu zależy na tym, by wyglądać w nich korzystnie i atrakcyjnie. Na całe szczęście obecnie na rynku istnieje tyle różnych fasonów oprawek do okularów, że jest w czym wybierać! Sprawdź, jak dobrać idealne do twojej twarzy!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/oprawy-okularowe-jak-je-dobierac/

Przymierzanie kluczem do sukcesu

Wybierając oprawki do okularów nie unikniesz przymierzania ich w różnych salonach optycznych. Aby znaleźć idealną parę będziesz musiał spędzić kilka godzin na przymierzaniu różnych fasonów i modeli. Dobrze wówczas zabrać ze sobą kogoś, kto ci podpowie oraz wyrazi swoją opinię na temat twojego wyglądu.

Nie musisz od razu decydować się na odpowiedni model okularów. Możesz porobić sobie zdjęcia i dalej pokazać je kilku osobom, które podpowiedzą ci w której parze wyglądasz najkorzystniej. Możesz również skorzystać z usługi niektórych salonów, które oferują wysyłkę pakietu próbnego do przymierzania do twojego domu. Wówczas możesz w swojskich warunkach przetestować kilka różnych modeli oprawek.

Dobieraj oprawki do kształtu twarzy

Dobierz swoje oprawki do kształtu twarzy, jaki posiadasz, a wówczas będziesz w nich z pewnością dobrze wyglądać! Nie każdemu pasują ostre zakończenia okularów lub aviatorki, dlatego lepiej przymierzyć te oprawki, które z natury powinny pasować do twojego kształtu twarzy.

Kieruj się również swoim codziennym stylem i wybierz taki model, który będzie ci dobrze pasował do codziennej garderoby. Nie zmuszaj się do noszenia czegoś super oryginalnego, wiedząc, że na co dzień nie będzie ci pasować do stylu.

Oprawki do okularów teraz są bardzo różne, możesz znaleźć takie na druciki, plastiku albo z jeszcze innego materiału, np.: z drewna. Najważniejsze, by ci dobrze leżały i żebyś się w nich dobrze czuł, a dalej to już szybko się przyzwyczaisz do swojego nowego gadżetu!

Przeczytaj też: http://www.otoli.pl/jak-nie-popelnic-gafy-sukienka-na-wesele/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here