Kiedy za oknem plucha, a wieczory dłużą się w nieskończoność, czytanie książek i oglądanie seriali może się w końcu znudzić. W takiej chwili może najść Cię ochota na zmianę. Nie musi to być coś spektakularnego. Nawet niewielka metamorfoza może sprawić, że od razu poprawi Ci się nastrój.

Taką zmianą może być nowe mani! Pięknie zrobione paznokcie poprawiają humor dziewczynom w szczególny sposób. Jesienią postaw na ciemne i wyraziste kolory, które wyróżnią się na tle codziennej szarości. Bądź sobą i wyraź siebie także przez stylizację dłoni! 

Ciemne kolory to świetny wybór dla krótkich i długich paznokci!

Być może masz krótkie paznokcie i obawiasz się, że lakiery hybrydowe w ciemnych kolorach nie będą się na nich dobrze prezentować. Mylisz się! Boom na długie, przedłużane paznokcie już dawno minął. Teraz stawiamy na naturalność. Na szaleństwa możesz sobie pozwolić, wybierając nieoczywisty i oryginalny kolor lakieru!

Fiolet i oberżyna na dłonie i stopy

Wiśniowe lub śliwkowe odcienie – przywodzą na myśl zimowe przetwory albo ciepłe, grzane wino. Ocieplą Twoje dłonie, dodając im nieco więcej wyrazistości. Nie bój się po nie sięgnąć, nawet jeśli masz krótkie paznokcie. 

Ciemne lakiery hybrydowe są idealnym wyborem zarówno na dłonie, jak i stopy. Pamiętaj o pięknym pedi także w czasie jesieni i zimy. Być może Twoje stopy nie są na co dzień widoczne, ale pomalowanie ich wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie. 

Rockowa czerń dla odważnych

Czarny kolor na paznokciach nie musi być smutny i nudny. Wykorzystaj go jako bazę do stworzenia kolorowych zdobień albo samodzielnie. Zwróć uwagę na dodatki i ubrania, jakie nosisz. Zestawiając czarne lakiery hybrydowe z bielą albo różem, dodasz swoim stylizacjom świetnego, oryginalnego rockowego sznytu! 

Łączenie różnych stylów niekoniecznie pasujących do siebie na pierwszy rzut oka, to od wielu lat bardzo oryginalne rozwiązanie. Nie musisz słuchać rocka, żeby zainspirować się stylem rockowych gwiazd. To wybór dla odważnych, ale do odważnych świat należy!

Jesienne brązy także na paznokciach

Brązowe lakiery hybrydowe, czyli typowo jesienny wybór. To odcienie, które wprowadzą ciepło do Twoich stylizacji. Świetnie się sprawdzą, jeśli masz jasną karnację i Twoje dłonie są blade. W takim wypadku zrezygnuj z zimnych kolorów, ponieważ one dodatkowo to uwydatnią. 

Stawiając na brąz masz zawsze pewność, że wybierasz ciepły kolor. Dodatkowo to delikatna i bardziej konserwatywna opcja na mani. Świetnie sprawdzi się na co dzień – do szkoły albo do pracy. Jeśli tego wymaga Twój dress code – wybierz naturalność i delikatność.

Zielenie i odcienie niebieskie 

Naturalna zieleń to manifest naszej tęsknoty za letnimi kolorami. Jeśli wciąż tęsknisz za wakacjami i długimi, wolnymi wieczorami – postaw na zieleń. Naturalne odcienie tego koloru dodadzą życia Twoim paznokciom i całym stylizacjom. Ciemniejsze barwy – na przykład khaki – to idealny balans pomiędzy latem a jesienią.

Niebieski – kolor wody – kojarzy się z wakacjami nad morzem lub jeziorem. W tym sezonie odchodzimy powoli od jasnych błękitów. Kierujemy się raczej w stronę wyrazistego kobaltu na paznokciach. W sklepach znajdziesz różne lakiery hybrydowe w takich odcieniach. Możesz wybierać do woli!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here