Targi regionalnych produktów, małe sklepy osiedlowe, bazary czy warsztaty samochodowe – w tych miejscach często brakuje terminala płatniczego. Tymczasem w Polsce trwa program Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowe terminale płatnicze i przez okres 12 miesięcy nie płacić abonamentu!

Na targach, bazarach, w salonach fryzjersko-kosmetycznych, warsztatach samochodowych czy gabinetach lekarskich często nie ma możliwości płacenia kartą płatniczą, a jedyną możliwą metodą płatności jest gotówka. Tymczasem posiadanie terminala płatniczego pozwala małym i średnim przedsiębiorcom zyskać przewagę nad konkurencją. Ponadto, jak wynika z badań opinii publicznej, firma, która przyjmuje płatności bez gotówki postrzegana jest jako nowoczesna i przyjazna klientom.

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy?

Przedsiębiorcy, którzy do tej pory lub przez ostatnie 12 miesięcy nie udostępniali swoim klientom płatności bezgotówkowych mogą wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa i otrzymać do trzech darmowych urządzeń płatniczych. Wystarczy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać dostępne urządzenia i wypełnić zamieszczony na stronie formularz. Po przejściu weryfikacji terminale płatnicze wysyłane są kurierem pod wskazany w zgłoszeniu adres.

Jeśli chodzi o terminal płatniczy cena urządzeń bywa dość wysoka. W przypadku programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy otrzymują urządzenia za darmo i, co więcej, przez 12 miesięcy nie płacą prowizji od transakcji kartami Visa i Mastercard. Ponadto, jeżeli skorzystają z oferty eService, zwolnieni są z opłat prowizji za transakcje kartami JCB, UPI i Diners Club, a także od płatności systemem BLIK. Dodatkowo, po 12 miesiącach mogą otrzymać nowoczesne terminale typu smart na własność. Dlaczego warto skorzystać z oferty eService? Jest to największy agent rozliczeniowy w Polsce, który w marcu obsługiwał ponad 240 tys. terminali w kraju! Więcej szczegółów na temat oferty eService w ramach Polski Bezgotówkowej dostępnych jest na stronie https://bezgotowki.pl/.

Jakie terminale płatnicze dostępne są w ramach programu Polska Bezgotówkowa?

W ramach programu do wyboru są nowoczesne terminale typu smart, a także urządzenia standardowe. Czym się od siebie różnią?

Urządzenia standardowe dostępne są za darmo na okres 12 miesięcy. Po upływie tego czasu opłata za ich wynajem wynosi 39 zł miesięcznie. Terminale kart płatniczych gwarantują bezpieczeństwo transakcji i akceptują płatności telefonem komórkowym, BLIK-iem oraz najpopularniejszymi kartami płatniczymi. Terminal płatniczy dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej, jak i przenośnej.

Z kolei nowoczesne terminale typu smart po 12 miesiącach przechodzą bezpłatnie na własność przedsiębiorcy. Gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa. Są poręczne, przyjazne w obsłudze i bezprzewodowe. Posiadają ekran dotykowy, a także połączenie przez Wi-Fi lub GSM. Wyposażone są w wytrzymałą baterię, która pozwala na przeprowadzenie nawet do 200 transakcji. Nie wymagają też kupowania papieru do terminala, ponieważ dzięki nim można przechowywać elektroniczne potwierdzenia transakcji.

Poza tym, podobnie jak w przypadku terminali standardowych, posiadacz terminala typu smart nie ponosi kosztów za transakcje przez okres 12 miesięcy. Urządzenia te również akceptują płatności najpopularniejszymi kartami, telefonem komórkowym i systemem BLIK.

Dlaczego warto zostać uczestnikiem programu Polska Bezgotówkowa?

Program Polska Bezgotówkowa, którego celem jest upowszechnianie płatności bezgotówkowych, okazał się dużym sukcesem. Przedsiębiorcy chętnie instalują darmowe urządzenia w swoich przedsiębiorstwach nie tylko z uwagi na oszczędności z jakimi się to wiąże. Okazuje się bowiem, że statystycznie każdy Polak jest posiadaczem jednej karty płatniczej. Coraz częściej i chętniej posługujemy się kartami lub telefonem by zapłacić za zakupy lub usługę. Cenimy sobie wygodę z jaką wiążą się płatności bezgotówkowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here