Jednym z flagowych produktów nike jest air max. Air max doczekał się wielu edycji- sam w sobie jest rodzajem techniki, którą buty w sobie zawierają. Air Max polega na ulokowaniu powietrza pod podeszwą za pomocą swoistych filarów. Dzięki niemu chodzi się wygodniej po twardej ulicy- daje on uczucie lekkości. Air max doczekał się wielu wydań, w różnych modelach obuwia.
Buty nike air max chętnie są noszone przez celebrytów, raperów, piosenkarzy, sportowców, dziennikarzy, nastolatków i deskorolkarzy. Są to buty niewątpliwie przełomowe dla kultur hip-hopu i popu. Są one jednym z najbardziej main-streamowych butów. Nie są za to wcale najtańszym modelem ale i nie najdroższym- ich cena waha się od okołu trzystu do tysiąca złotych. Rozbieżność wynika właśnie z tego że system air max jest wykorzystywany w wielu modelach jak i wielu konkretnych akcjach promocyjnych kiedy to Nike zaprasza jakiegoś na przykład rapera i tworzą projekt wspólnego buta. Takie obuwie staje się wtedy dużo bardziej wartościowe.
Najpopularniejszymi modelami są: nike air max 90, nike air max 93, nike air max 95 oraz buty nike air max 97. Ja sam zdecydowanie lubię najbardziej te ostatnie lecz każde na swój sposób są interesujące. Każdy z tych modeli charakteryzuję się właśnie tą swoistą poduszką powietrzną między podeszwą a ściółką obuwia.
O butach powstało wiele piosenek hip-hopowych, w których obuwie jest zazwyczaj pochwalane- za wygląd, za wygodę, jest to więc obuwie, które posłużyć nam może w wielu różnych wypadkach. Na przykład gdy potrzebujemy iść na rekreacyjny spacer lub bieg, albo nawet i wtedy gdy chcemy iść na miasto na imprezę. Buty te są sprzedawana w praktycznie każdym polskim sklepie z obuwiem. Jest to na pewno najpopularniejszy model nike, a inne marki ciągle starają się je podrobić. Nike jednak nie daje się przebić. Wciąż robi najlepiej sprzedawane obuwie tego typu. Odniosło więc zwycięstwo, co zresztą słowo nike właśnie oznacza.
Buty można kupić w kolorystykach również przeróżnych, są buty nike air max czerwone a są i czarne, a nawet i w stylistyce moro. Zresztą takie buty można customować. Custom oznacza swobodne przystosowanie butów, od strony wizualnej do naszych upodobań. Nie można więc nie znaleźć swoich wymarzonych air maxów. Jeśli jeszcze nie istnieją jesteśmy je wstanie sami przygotować. Nike air max są również dobre jakościowo, materiał, z których są przygotowywane są takimi z półki, które zapewnią nam do kilkunastu lat gwarancji! Najstarsze modele air max z lat dziewięćdziesiątych wciąż są noszone przez kolekcjonerów. Właściwie to nie tyle co noszone co ułożone na półce są gotowe do podziwiania. Takie buty to rarytas dla prawdziwych zbieraczów i tak zwanych sneakerhedów. Kolekcjonują oni właśnie buty, w stylu nike i właśnie air maxy to jeden z ich ulubionych modeli. Obuwie to cieszy się dużą renomą w wielu środowiskach, więc może najwyższy czas żebyś sam uzbroił się w jedną z par? Możesz od razu kupić nawet dwie, air max są na tyle różnorodne, byś mógł mieć ich więcej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułButy na wiosnę
Następny artykułButy z platformą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here