Wiele kobiet a nawet młodych dziewcząt zastanawia się jak będzie wyglądał najpiękniejszy dzień w ich życiu. Wyobrażają sobie ten dzień, kreując swój strój, wymyślając suknię ślubną, buty ślubne i dodatki.
Mimo, iż ogólnie wiadomo, że suknia spełnia najważniejszą rolę w ubiorze przyszłej Panny Młodej, to wszelkiego rodzaju dodatki pełnią nie mniej ważną funkcję. Przyszłe Panny Młode jeszcze przed zaplanowaniem daty ślubu wie, jakiego rodzaju ubiór będzie jej towarzyszył w tak ważnym dla niej dniu. Jakie więc buty ślubne wybrać, by spełniły nasze oczekiwania i pasowały do reszty ubioru? Przede wszystkim wygodne. To jest warunek, który powinien zostać spełniony jako pierwszy. Wygodne buty to już połowa sukcesu. To niezapomniane wesele i noc przetańczona w doskonałym humorze. Także apelując do wszystkich przyszłych mężatek, pamiętajmy o wygodnym obuwiu, ponieważ tylko w ten sposób dobrane, dopasowane buty ślubne umożliwią wspaniałe wrażenie bez niepotrzebnych otarć, bólu i odcisków. Mając już podstawową wiedzę na temat wygody, warto wspomnieć teraz o bezpieczeństwie. Jak ogólnie wiadomo, noga kobiety najlepiej prezentuje się w butach na wysokich obcasach. Buty ślubne nie stanowią tu wyjątku. Pięknie wyprofilowany, wysoki obcas podnosi walory estetyczne, jednak nie do końca jest bezpieczny. Zadbajmy więc o to, by buty ślubne były zaopatrzone w obcas, jednak takiej wysokości, by umożliwiał on sprawne chodzenie, taniec z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Najlepiej, gdyby taki obcas miał około 5-7 cm. Jest on na tyle wysoki, by optycznie wyszczuplić nogę, a jednocześnie umożliwić jego posiadaczce wygodne funkcjonowanie. Można też pomyśleć o butach na koturnie. Będą nie tylko ładnie wyglądały ale również zapewnią komfort noszenia. Jak jednak dobrać buty ślubne, by oprócz funkcjonalności i komfortu noszenia zapewniły też piękny wygląd? Przede wszystkim buty ślubne muszą wizualnie pasować do sukni ślubnej. Pamiętajmy, że biała suknia ślubna najlepiej prezentuje się z kremowymi butami. Jeszcze kilka lat temu, kobiety nosiły białe buty ślubne. Obecnie, ne jest to ani modne ani nie wygląda zbyt interesująco. Coraz częściej spotyka się natomiast zupełnie inny rodzaj obuwia. Nie zawsze są to ogólnie przyjęte i najczęściej noszone w tym dniu szpilki. Często, przyszłe Panny Młode wybierają na przykład trampki. Wraz z długą, rozkloszowaną suknią w stylu litery A, robią niesamowite wrażenie z nutką nowoczesności. Na pewno zadziwią wszystkich gości. I będzie to na pewno pozytywne wrażenie. Niekiedy warto pomyśleć też o innym, niż standardowy kolorze obuwia. Buty ślubne nie zawsze muszą być nudne. Wybierzmy kolor niebieski, kremowy czy beżowy. Modny jest również w ostatnich sezonach odcień nude. Kolor popularny, przypominający odcień skóry, a stale modny.
Zatem, pamiętajmy, że najważniejszym aspektem przy wyborze obuwia ślubnego jest przede wszystkim wygoda. Dopiero na dalszym planie jest ich wygląd. Buty ślubne muszą zapewniać przede wszystkim komfort noszenia. Jednak pamiętajmy, że wygląd również musi spełniać oczekiwania przyszłej Panny Młodej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here