O pięknych i miękkich ustach marzy niejedna kobieta. Niestety, ale wiele dziewczyn walczy z napiętymi lub suchymi wargami, czyli problemem, który najczęściej pojawia się podczas upałów oraz srogiej zimy.

Pomocnym rozwiązaniem okazuje się pomadka ochronna, która doskonale nawilża i przynosi ulgę spierzchniętej skórze. Taki kosmetyk regeneruje również i chroni naskórek, a dodatkowo podkreśla usta.

Jak wybrać dobrą pomadkę ochronną do ust?

Dobra pomadka ochronna to niezbędny kosmetyk, który znajduje się w torebce każdej kobiety. Przezroczysta warstwa skutecznie chroni przed wysuszeniem, zapewnia naturalny i subtelny połysk, a wszelkie składniki zawarte w produkcie regenerują i nawilżają usta.

Takiego preparatu oczekuje większość kobiet, ale niestety w praktyce wiele balsamów tworzy tylko sztuczną i tłustą warstwę na powierzchni ust. Takie pomadki zupełnie nie spełniają swojej funkcji i nie rozwiązują żadnego problemu. Dlatego należy wiedzieć, jakie składniki powinny znajdować się w dobrej pomadce ochronnej.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pomadki ochronnej do ust?

Najlepsze pomadki ochronne to te, które zostały wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników. Dają one najlepsze efekty i faktycznie nawilżają wargi. Podstawowym składnikiem takiego produktu powinna być substancja natłuszczająca. Dlatego, zamiast ciężkich tłuszczy warto postawić na pomadkę z naturalnymi olejkami z pestek wiesiołka, moreli albo malin.

Bardzo dobrą alternatywą jest również masło Shea, które często stanowi bazę naturalnych kosmetyków. Stosowanie pomadki z tym składnikiem pomoże odżywić spierzchnięte usta oraz złagodzić bolesne popękania. Unikalne połączenie masła Shea i oleju z nasion wiesiołka znajdziemy w produkcie Oeparol Everyday.

Kiedy stosować pomadki ochronne i których unikać?

Większość kobiet regularnie stosuje kremy do twarzy i rąk, ale zapomina o systematycznej pielęgnacji ust. Różnego rodzaju czynniki atmosferyczne takie jak: wiatr, promieniowanie słoneczne czy wysoka lub niska temperatura mogą negatywnie wpływać na stan skóry warg. Zbyt częste używanie szminek również może mieć bardzo zły wpływ na wygląd ust. Dlatego najskuteczniejszą pomocą okazuje się pomadka ochronna Oeparol Everyday.

Jest to kosmetyk, który powinien być regularnie stosowany przez każdą kobietę, która marzy o gładkich i pięknych ustach. Wysokiej jakości pomadki bardzo dobrze nawilżają i odżywiają skórę, a także chronią przed szkodliwym działaniem zewnętrznych czynników. Zapobiegają wysuszaniu warg, a spierzchniętym przynoszą natychmiastową ulgę. Dobrze chronią przed mrozem w trakcie zimy oraz przed gorącem i suchym powietrzem w upalne dni. Warto również dodać, że nie zawierają żadnych szkodliwych składników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here