Spin Master przygotował niesamowity zestaw dla wszystkich fanów przygód Rydera oraz jego szczeniaków. Szukając wyjątkowego prezentu, warto zwrócić uwagę na zestaw dla miłośników bajki animowanej Psi Patrol – bazę ze zjeżdżalnią i dźwiękami oraz dodatkową figurką Chase’a z pojazdem.

Unikatowy zestaw dla dzieci

Renomowany producent zabawek dziecięcych Spin Master wyszedł naprzeciw młodym miłośnikom przygód Rydera oraz jego szczeniaków z bajki animowanej Psi Patrol. W rolach głównych występuje 6 piesków – Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zummy oraz Skye. Każdy z nich ma swój indywidualny charakter, dzięki czemu razem tworzą zgrany zespół. Ten serial podbił serca tysięcy dzieci w Polsce i za granicą. Opowiada o przygodach chłopca, który razem z uroczymi pieskami wyrusza na ratunek potrzebującym. Razem dzielnie stawiają czoła wszystkim napotykanym na drodze zagrożeniom i niebezpieczeństwom. Bajka nie tylko bawi, ale także uczy dzieci o sile przyjaźni, znaczeniu empatii oraz pomocy innym. To doskonały punkt wyjścia do rozmowy przez zabawę. Psi Patrol baza ze zjeżdżalnią to wyjątkowy zestaw, który przypadnie do gustu wielu dzieciom. W jego skład wchodzą: budynek bazy obserwacyjnej z efektami dźwiękowymi i świetlnymi, winda, spiralna zjeżdżalnia, figurka szczeniaczka owczarka niemieckiego Chase’a razem z charakterystycznym dla niego granatowym stroju policyjnym. Dodatkowo w komplecie jest także samochodzik, przypominający autentyczny radiowóz Chase’a.

Idealny prezent dla fanów Psiego Patrolu

Na samym szczycie w Psim Patrolu bazie ze zjeżdżalnią znajduje się żółty obserwacyjny peryskop, który obraca się o 360 stopni. Umożliwia to szczeniakowi Chase’owi pilną i uważną obserwację otoczenia. W ten sposób żadna osoba w potrzebie nie będzie niewidoczna! Po naciśnięciu guzika z logo Psiego Patrolu baza rozświetla się czerwonym alarmującym światłem oraz imituje dźwięk syreny, szczekanie pieska oraz fragment piosenki z bajki. Będzie to niesamowite zaskoczenie dla dzieci, które znają te odgłosy z serialu Psiego Patrolu. Po ogłoszeniu alarmu sygnalizującego wroga na horyzoncie figurka szczeniaka Chase’a może zwinnie zjechać po zjeżdżalni, a następnie sprawnie wrócić do wieży obserwacyjnej za pomocą windy. Psi Patrol baza ze zjeżdżalnią to doskonały pomysł na prezent dla niejednego dziecka. Oferowany zestaw w wersji anglojęzycznej z pewnością przyniesie każdemu maluchowi dużo radości i niezliczone godziny niezapomnianej zabawy, a jednocześnie pomoże osłuchać się z angielskimi zwrotami. Producent zastrzega, że zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia, baterie są w zestawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here