Dzień Kobiet to okazja do tego, aby każda kobieta mogła poczuć się doceniona i wyróżniona z tytułu tego, że jest przedstawicielką płci pięknej. Wbrew pozorom nie każda kobieta czuje się kobieco na co dzień, nie każda czuje się dostrzegana przez mężczyzn w swoim otoczeniu ze względu na swoją płeć. Pomóżmy Paniom tego dnia poczuć się szczególnie, a zyskamy ich przychylność na długo.

Koleżanka też kobieta

Miłym gestem będzie tego dnia wkroczenie do pracy z bukietem kwiatów i podarowanie każdej z koleżanek choćby po jednym kwiatku i ciastku do kawy, bądź też małej bombonierce. Kwiaty pięknie pachną,wnoszą wiosenny nastrój i poprawiają humor większości przedstawicielek płci pięknej, przy czym panowie nader często kompletnie o nich zapominają.

Innym drobnym, ale czarującym prezentem, mogą być zestawy aromatycznych herbat lub nabyte w perfumerii eleganckie zestawy drobiazgów o pięknych zapachach do relaksującej kąpieli.

Intymnie

Dla kobiety, z którą jesteś w bliższych stosunkach, prezentem może być dobrej jakości erotyczna bielizna. Taki prezent ucieszy Was oboje. Jedyne, co musisz znać, to rozmiary Twojej ukochanej. Nic tak nie zepsuje nastroju, jak bielizna w zbyt małym rozmiarze. Taki prezent może stać się przyczynkiem do dąsów, jeśli więc nie jesteś przekonany-nie ryzykuj.

Na szczęście w sklepach z bielizną powinny znaleźć się jakieś życzliwe dusze, które pomogą wybrać Ci coś, co nie wymaga znajomości rozmiarów kobiety co do centymetra. Najlepiej jednak uprzednio spróbować podejrzeć, jaki rozmiar garderoby nosi.

Kulturalnie

Kobiecie wielbicielce sztuki możesz w ten dzień zaoferować wieczór w teatrze. Sztukę należy zarezerwować ze sporym wyprzedzeniem, z tym prezentem nie zwlekaj za długo. Przyjdź po nią koniecznie z kwiatami. Pomimo, że spektakl w Teatrze nie wymaga już tak oficjalnego ubioru, jak miało to miejsce kiedyś, jest to jednak okazja nadająca wieczorowi nieco odświętnej oprawy. Po sztuce możecie udać się na kolację i omówić wrażenia ze spektaklu.

Wieczór w teatrze nie jest prezentem zarezerwowanym tylko dla wielbicielek sztuki. W repertuarze teatrów znajdziemy współczesne, przystępne komedie, w których często grają gwiazdy znane z telewizji. Jeśli często chodzicie do kina, teatr może być bardzo szczególną odskocznią podkreślającą wagę Dnia Kobiet.

Z przygodami

Prezenty na Dzień Kobiet mogą być też zupełnie zwariowane. Odważnej dziewczynie możesz zaproponować np. lot w tunelu aerodynamicznym. Na pewno będzie długo wspominała takie przeżycie.

Inną świetną i nietypową rozrywką mogą być gry w centrach rozrywki dla dorosłych, funkcjonujące głównie w większych miastach. Możecie mieć za zadanie np. wydostać się z zamkniętego pokoju, wyjść z labiryntu luster czy uciec z więzienia. Będzie okazja do dobrej zabawy i do śmiechu.

Dzień Kobiet to okazja nie tylko do świętowania kobiecości, ale też do spędzenia wspólnie odrobiny czasu w atmosferze innej, niż ma to miejsce zazwyczaj. Nigdzie bowiem kobiecość nie lśni tak mocnym blaskiem, niż przy boku mężczyzny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here