Salon jest miejscem wypoczynku, dlatego powinien zostać wyposażony w wygodne i praktyczne meble, które zapewnią komfort i podniosą poziom relaksu. Wśród dostępnych modeli możemy wybierać nie tylko w kwestii gabarytów – możemy także wybierać fotele idealnie spełniające konkretne funkcje, np. pozwala na wygodne czytanie lub odpoczywanie w pozycji półleżącej. Dzięki temu, że wybór w sklepach jest ogromny, fotel do salonu może zostać dostosowany do indywidualnych oczekiwań każdej osoby.

Fotel wypoczynkowy z podnóżkiem 

To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale przede wszystkim zachwycające wizualnie. Salon z pewnością zyska nowy, oryginalny charakter. Fotel wypoczynkowy z podnóżkiem daje wiele możliwości – zapewnia niezwykły komfort podczas czytania książki, oglądania ulubionego serialu czy popołudniowej drzemki, ale też sam podnóżek będzie mógł posłużyć za dodatkowe miejsce do siedzenia, gdy przybędzie większa liczba gości. 

Szezlong – królewski klimat

Mimo nowoczesnych form, współczesne szezlongi przywodzą na myśl prestiż i luksus. Ich oryginalny kształt nie tylko niesamowicie się prezentuje, ale zapewnia również maksimum wygodny – forma została specjalnie zaprojektowana i wyprofilowana, by przynosić ulgę i pozwolić odpocząć po całym dniu w ergonomicznej pozycji. Obecnie ten rodzaj foteli do wnętrz wykonywany jest również ze skóry ekologicznej, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w nowoczesne i designerskie aranżacje.

Fotel wypoczynkowy – klasyczna wygodna

Najczęściej wybierany model. Fotel do salonu, który dostępny jest w wielu różnych formach, kolorach i o różnym wykończeniu, na nóżkach drewnianych lub bez, z weluru, skóry ekologicznej, tkaniny tapicerskiej lub połączenia różnych materiałów. Tak duży wybór pozwala dopasować mebel do aranżacji, nawet jeśli jest ona designerska, nietypowa i oryginalna. Dzięki temu mogą stanowić unikatową, choć funkcjonalną dekorację  w salonie lub wpasować się stylem w posiadany zestaw wypoczynkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here