Wybierając się do galerii handlowej, często zapominamy o kilku drobnych rzeczach. Nie analizujemy, dokąd jedziemy czy do jakich sklepów pójdziemy. Wszystko pozostawiamy kwestii przypadku. Tymczasem warto wziąć kilka rzeczy, by zakupy były jeszcze bardziej udane.

Najpierw coś zjedz

            Niby oczywiste, a jednak wciąż niewykorzystane. Galerie handlowe w Warszawie lub innych miastach bardzo często dysponują specjalnymi miejscami, wydzielonymi od innych sklepów, w których możesz coś zjeść i się czegoś napić. Jeśli jedziesz do sklepu głodna, wybierz dla siebie przynajmniej coś małego, gdyż Twój mózg nie będzie mógł pracować na wysokich obrotach i doradzi Ci złe decyzje. Zabierz ze sobą najedzony żołądek.

Zostaw kurtkę

            Nie ma sensu, byś po galerii handlowe chodziła z kurtką. To niewygodne – musisz dźwigać torebkę, czasami koszyk czy siatki z już zrobionymi zakupami. Dlatego kurtka jest Ci do niczego nie potrzebna. Zostaw ją w szatni, jeśli do jednej z warszawskich galerii handlowych przybyłaś na piechotę lub w aucie – będzie to rozwiązanie wygodne i najtańsze. Zobaczysz jak wymiernie wpłynie na komfort robienia zakupów.

Zrób listę

            Oczywiście, nie powinnaś robić listy zakupów do każdego sklepu, ale warto, byś przygotowała sobie – na przykład w smartfonie – notatkę, w której zapiszesz, co chcesz kupić. Dzięki temu z łatwością odnajdziesz się w sklepie i nie stracisz czasu na jałowe przypominanie sobie. Dodatkowo masz gwarancję, że kupisz to, czego potrzebujesz. 

Karta czy gotówka?

            Wiele osób zastanawia się, czy do sklepów w galerii handlowej należy brać cały portfel. Kobiety zwykle noszą torebki, jednak byłyby one dużo wygodniejsze bez ciężkiej gotówki. Portfel to jednak nie tylko pieniądze, ale także karty lojalnościowe i wiele innych, przydatnych rzeczy, dlatego zawsze, gdy wybierasz się do galerii handlowej w Warszawie lub innym mieście, weź ze sobą potrzebne Ci rzeczy. Do zakupów, tak jak i do innych rzeczy, warto się czasem przygotować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here